Svētvietas

28.marts / 2018

Vissvētās Dievmātes Patvēruma ikona

   Vissvētās Dievmātes Patvēruma ikona, kuru draudzes locekļi godina īpaši, uzgleznota 20. gadsimta pirmajos gados. Tagad Dievmātes tēls atrodas kiotā uz grīdas pie labā klirosa. 

27.marts / 2018

Jakobštates ikona

   Visšķīstās Dievadzemdētājas Jakobštates ikonu Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs uzdāvināja mūsu dievnamam uz altārsvētkiem 2008. gada 12. jūlijā. Kiots šai ikonai tika izgatavots 2014. gadā. 

25.marts / 2018

Dievmātes Kasperovas ikona

   Visšķīstās Dievadzemdētājas Kasperovas ikonu ziedoja mūsu dievnamam D.k. Anna. 2017.gadā ikonai tika izgatavots kiots. 

24.marts / 2018

Svētie slavējamie un godājamie apustuļi Pēteris un Pāvils

   Svēto pirmo augstāko apustuļu Pētera un Pāvila dievnama ikona mūsu baznīcai tika uzgleznota 1904. gadā un kopš tā laika pastāvīgi atradās šeit. Pašlaik ikona stāv uz analoja pie kreisā klirosa. Altārsvētkos to novieto baznīcas vidū un iznes Krusta gājienā.

24.marts / 2018

Svētais lielmocekļis un dziedinātājs Panteleimons

   Mēs godināmu svētā lielmocekļa un dziedinātāja Panteleimona ikonu, kura atrodas kiotā pie kreisā klirosa, to mūsu dievnamam uzdāvināja Rīgas un Latvijas arhibīskaps Filarets (Ļebedevs). Arhibīskaps Filarets kalpoja Rīgas katedrā no 1951. gada līdz savai nāvei 1958. gadā. Kalpošanas laikā Latvijas eparhijā Valdnieks daudz uzmanības pievērsa Ķemeru dievnama rotāšanai – ar viņa svētību un par viņa līdzekļiem tika uzgleznotas daudzas ikonas, kā arī veikti remontdarbi. 

24.marts / 2018

Svētmoceklis Jānis, Rīgas un Latvijas Arhibīskapas

Lūgšana svētmoceklim Jānim, Rīgas un Latvijas Arhibīskapam