Draudzes ziņas

5.marts / 2018

Svētdienas skola februāris 2018.

Ekskursija

7.janvāris / 2018

2018.gada Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums

Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra Kristus Piedzimšanas svētku vēstījums Augstisvētītajiem Virsganiem, Dievu mīlošajiem draudžu ganiem, dievbijīgajiem diakoniem, visgodājamai mūku kārtai un visiem uzticamajiem Latvijas Pareizticīgās Baznīcas bērniem.

6.janvāris / 2018

Kristus Piedzimšanas svētku koncerts Jūrmalā

29.oktobris / 2017

Svētdienas skola oktobris 2017.

Krusta gājiens

12.jūlijs / 2016

Virsgana dievkalpojums Ķemeru Pētera-Pāvila baznīcā

2016. gada 12. jūlijā, svēto slavējamo un visgodāto apustuļu Pētera un Pāvila piemiņas dienā, Augstisvētītais Jelgavas bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs, ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību kalpoja Dievišķo liturģiju Ķemeru Pētera-Pāvila baznīcā.

27.maijs / 2013

Aizlūgums

Dzintaros tika organizēts sv.apustuļu Pētera un Pāvila svētdienas skolas audzēkņu koncerts.

12.jūlijs / 2011

Virsgana dievkalpojums Ķemeros

12.jūlijā, svēto slavēto un visslavējamo apustuļu Pētera un Pāvila piemiņas dienā Viņa Eminence Augstisvētītais Daugavpils Bīskaps Aleksandrs kalpoja Dievišķo liturģiju un aizlūgumu, kā arī vadīja Krusta gājienu Ķemeru (Jūrmala) Pētera-Pāvila baznīcā.

12.jūlijs / 2010

Virsgana dievkalpojums Ķemeros

12. jūlijā, svēto slavējamo un visgodāto apustuļu Pētera un Pāvila goda dienā, Augstisvētītais Daugavpils Bīskaps Aleksandrs kalpoja Dievišķo liturģiju, aizlūgumu un vadīja krusta gājienu Ķemeru Pētera-Pāvila baznīcā.

12.jūlijs / 2009

Virsgana dievkalpojums Ķemeros svēto apustuļu Pētera un Pāvila piemiņas dienā

12. jūlijā, 5. svētdienā pēc Trijādības svētkiem, svēto slavējamo un visgodāto apustuļu Pētera un Pāvila piemiņas dienā, Augstisvētītais Daugavpils Bīskaps Aleksandrs kalpoja Dievišķo liturģiju Ķemeru Pētera-Pāvila baznīcā Jūrmalā. Pēc liturģijas notika aizlūgums un krusta gājiens.

12.jūlijs / 2008

Virsgana dievkalpojums Ķemeros

12. jūlijā, svēto apustuļu Pētera un Pāvila piemiņas dienā Viņa Eminence Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs vadīja Dievišķo liturģiju, aizlūgumu un krusta gājienu Ķemeru Pētera-Pāvila baznīcā Jūrmalā.

Ielādēt vēl