Draudzes ziņas

26.aprīlis / 2020

Priecīgas Lieldienas!

20.aprīlis / 2020

Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra Kristus Augšāmcelšanās svētku vēstījums

Augstisvētītajiem Virsganiem, Dievu mīlošajiem draudžu ganiem, dievbijīgajiem diakoniem, visgodājamai mūku kārtai un visiem uzticamajiem Latvijas Pareizticīgās Baznīcas bērniem

4.aprīlis / 2020

LPB preses dienesta paziņojums

Saistībā ar COVID-19 vīrusa infekcijas izplatīšanos valstī, Latvijas Pareizticīgā Baznīca atbalsta visus valdības noteiktos rīkojumus, kas vērsti uz drošības nodrošināšanu sabiedrībai kopumā un ikvienam Latvijas valsts iedzīvotājam atsevišķi.

31.marts / 2020

Latvijas Pareizticīgā Baznīca sākusi dievkalpojumu translāciju tiešraides režīmā

Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību Latvijas Pareizticīgās Baznīcas dievnamos sāktas svētdienu un svētku dievkalpojumu translācijas.

22.marts / 2020

Par iespēju apmeklēt baznīcu

19.marts / 2020

Informācija par reliģisko savienību (baznīcu) darbību ārkārtējās situācijas laikā

2020. gada 17. martā, Tieslietu ministrijā notika sanāksme ar reliģisko savienību (baznīcu) pārstāvjiem, ar mērķi pārrunāt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un saistībā ar to ieviestos ierobežojumus.

16.marts / 2020

LPB Sinodes paziņojums

LR Tieslietu Ministrijas skaidrojums (tm.gov.lv)

Arī reliģiskajām organizācijām ir jāpilda rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu noteiktais 15.03.2020

2020. gada 14. martā valdība pieņēma grozījumus Ministru kabineta rīkojumā Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", nosakot, ka ierobežota arī tiek neorganizēta pulcēšanās kultūras, izklaides, atpūtas, sporta un reliģisko norišu vietās vairāk nekā 50 cilvēkiem vienlaikus. Tas nozīmē, ka pamatojoties uz jaunākajiem grozījumiem, pulcēšanās uz dievkalpojumiem, misēm - aizliegta.

14.marts / 2020

Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra aicinājums pareizticīgo kristiešu draudzei

Godājamie priesteri un diakoni, Dievu mīlošie inoki un inokiņas, dārgie brāļi un māsas, Latvijas Pareizticīgās Baznīcas uzticamie bērni!

1.marts / 2020

2020. gada 1. martā, Piedošanas svētdienas vakarā, Rīgas Kristus Piedzimšsnas katedrālē notika vispilsētas dievkalpojums.

Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē Latvijas Pareizticīgās Baznīcas Valdošais Virsgans Viņa Eminence Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs, līdzkalpojot Augstisvētītajam Jelgavas Bīskapam Jānim un visiem Rīgas prāvestības garīdzniekiem, kalpoja Lielo vakara dievkalpojumu un Piedošanas kārtu. 

21.janvāris / 2020

Bērnu svētdienas skolas Kristus Piedzimšanas svētku koncerts.

18.janvārī, turpinoties Kristus Piedzimšanas svētkiem Sv.Pētera un Pāvila svētdienas skolas audzēkņi pirmo reizi  apmeklēja Slokas sociālās slimnīcas iemītniekus.

Ielādēt vēl